Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE DÁREK ZDARMA

 

Spolupracujeme s:

Australian Remedy

Sociální síť:

    

 


Dodací podmínky
Dodací podmínky

 

Dodávky předmětu plnění (objednaných produktů) budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším možném termínu. Obvykle je objednávka expedována do tří dnů od přijetí a potvrzení.Při vyprodání zboží si vyhrazujeme právo zadržet objednávku do doby naskladnění v případě dlouhého termínu naskladnění bude objednávka odeslána nekompletní v případě, že máte zájem o výhradně kompletní objednávku připište k Vaší objednávce do pole poznámka „Pouze kompletní“ při posledním kroku k odeslání objednávky. Produkty vyprodané nebudou nahrazeny jinými produkty a rozdíl v částce již uhrazené na náš účet bude vrácen.

Distribuce objednávek je v současné době realizována prostřednictvím České pošty a kurýrem GLS. Po předání Vaší objednávky přepravci budete ještě týž den informováni o odeslání.

Cena poštovného Česká republika:

Česká pošta               - 70,- Kč
Kurýr GLS - 70,- Kč

Při nákupu nad 2.500,- Kč poštovné ZDARMA

Cena za platbu :

Platba dobírkou - 30,- Kč
Platba předem na účet -   0,- Kč
Osobní odběr -   0,- Kč

Pokud zvolíte možnost osobního odběru, bude na Vaší e-mailovou adresu zaslána informace o termínu, kdy je možné si objednané zboží vyzvednout - obvykle následující pracovní den v době od 9:00 do 17:00 hodin.

Ceny poštovného jsou platné pro objednávky na území České republiky.

Cena poštovného Slovensko:

Kurýr GLS                   -     5,- €

Při nákupu nad 95,- € poštovné ZDARMA

Cena za platbu :

Platba dobírkou -     1,- €
Platba předem na účet -     0,- €

Ceny poštovného jsou platné pro objednávky na území Slovenska.

Dodání mimo Českou republiku a Slovensko řešíme individuálně za vyšší poštovní poplatek.